اخبار اکانت آیپی تیوی

خرید آیپی تیوی برای رسیور

در صورتی که پیش از این ، برای مشاهده شبکه های کارتی دارای حق پخش ، یا همان شبکه های پولی ، از شیرینگ های متختلفی مثل جیشیر ، سیسیکم استفاده می کرده اید ، اخیرا به دلیل ارتقای سیستم امنیتی و کدینگ بسیار قوی ، شبکه های معروفی مثل ، اسکای ایتالیا و نوا و بین اسپورت و … از دسترست خارح شده اند .

برای داشتن این شبکه ها دیگر شیرینگ پاسخگوی شما نخواهد بود و تنها راه ، خرید کارت اورجینال ، و یا رسیور اختصاصی آن ها می باشد ، که برای این کار ، شما می بایست برای هر پکیج رسیور و یا کارت مربوط به آن را به طور مستقل خریداری کنید.

این کار مستلزم هزینه و پیچیدگی های مختلفی می باشد که ما را سردرگم خواهد کرد .

برای دستیابی به همچین هدفی ، سرویسی به نام اکانت IPTV به کمک ما امده است که مهمترین ویژگی آن این است که شما دیگر نیاز به خرید تجهیزات مختلف برای مشاهده شبکه های تلویونی نخواهید داشت .

با داشتن یک خط اینترنت با کیفیتی با خداقل سرعت 10 مگابیت ، شما خواهید توانست تمامی پکیج هایی که در بالا به آن اشاره کردیم را بدون نیاز به تجهیزات ماهواره ای تهیه کنید .

اکانت آی پی تی وی ، بر روی دستگاه های مختلفی قابل اجرا ، و تمامی سیستم عامل ها از جمله ویندوز ، IOS ، اندروید ، مکیناش ، لینوکسی و … را پشتیبانی می کند و از طریق تلوزیون های هوشمند الجی و سامسونگ شما قادر خواهید بود شبکه های تلزیونی را مشاهده کنید . برای خرید اکانت آیپی تیوی کافی است به سایت ما مراجعه کنید و اقدام به خرید کنید و با توجه به آموزش های لازم شروع به نصب کنید .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *