اخبار اکانت آیپی تیوی

اکانت IPTV آیپی تیوی برای تلوزیون samsung سامسونگ

یکی از مهمترین متقاضیان اکانت آیپی تیوی ، که درخواست بالایی هم دارند ، دارندگان تلوزیون های اسمارت الجی و سامسونگ هستند ، که هم در داخل ایران و خارج از ایران ، متقاضی خرید اکانت آیپی تیوی هستند .

این سری از تلوزیون ها ، قابلیت جدید به نام اسمارت آیپی تیوی دارند . و اپلیکیشنی هم به همین نام یعنی Smart IPTV تعبیه کرده اند که قادر است اکانت ای پی تی وی را اجرا کند . این اپلیکیشن به صورت رایگان به مدت 1 هفته قابل استفاده است . در صورتی که تا کنون بعد از یک هفته استفاده ، پیغامی را بر روی تلوزیون مشاهده کرده باشید که به شما پیشنهاد می دهد برای تمدید به سایت SIPTV.EU مراجعه کرده و اپلیکیشن را تهیه کنید .

این اپلیکیشن را ما برای کاربران عزیز تمدید می کنیم و خودمان به آن ها اکانت می دهیم . اکانت آیپی تیوی خریداری شده از طریق مک آدرس بر روی رسیور اپلود می شود . در سایت SIPTV.EU این قسمت وجود دارد و به راحتی با قرار دادن لینک اکانت آی پی تی وی که از ما خریداری کرده اید را اپلود می کنید . البته می توانید به جای اپلود فابل ، لینک را قرار دهید که در صورت تغییر کردن کانال ها شما نیاز به آپلود مجدد آیپی تیوی را نداشته باشید .

توجه کنید این اپلیکیشن هیچ ارتباطی به سایت ما ندارد و ما فقط برای سهولت در کار شما ، تمدید آن را انجام می دهیم و شما می توانید خود با مراحعه به سایت های صرافی آنلاین ، از ان ها تقاضا کنید این کار را برای شما انجام دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *